Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CE Belgesi Danışmanlığı , ISO 9001 Danışmanlığı , Danışmanlık
#1
ISO 9001 Danışmanlığı
[Resim: era-logo-sloganl%C4%B1-3.png]
Marka tescil ve belge yönetimi ihtiyaçlarınızı bu adres üzerinden kolayca karşılayabiliyoruz. ISO 9001 Danışmanlığı hizmetlerimizden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.
 
 
ISO 9001 geliştirilmiş uluslararası bir kalite standardıdır. ISO 9001 belgesinin ana hedefi müşteri memnuniyetinin en iyi şekilde karşılanabilmesidir. ISO kalitesi sadece ürünler veya sunulan hizmetleri kapsamıyor. İşletmelerin mal ya da hizmetini diğer işletmenin mal veya hizmetinden ayıran belirleyici unsurlara marka adı verilir. Biz markalarınız için kalite standartlarını en iyi şekilde karşılayabiliriz.
 
CE Belgesi
[Resim: iso-90012015-768x444.jpg]
CE Belgesi Danışmanlığı ülkelerinde ürünlerin serbestte dolaşabilmesini sağlayan bir kalite pasaportudur. ISO 9001 standartlarında Avrupa’da serbest dolaşımda bulunan birçok üründe CE harfleri ile karşılaşırız. CE işaret taşıyan ürünler denetlenmektedir. Bu belgeniz bulunuyorsa güvenilir markalar arasına giriş yaparsınız. Avrupa’da CE işareti aynı zamanda tüm üreticilerin aynı rekabet koşullarında bulunduğunu ifade etmektedir. Yönetim Danışmanlık ve kurumsal kimlik konusunda biz beklentilerinize en iyi şekilde yanıt verebiliriz. Sahip olduğumuz deneyim bizlerin bir adım öne çıkmasını sağlıyor. CE belgesi konusunda sizlere profesyonel destek sunabiliriz.
 
https://www.eradanismanlik.com
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi